Kolęda - 2018

HARMONOGRAM  WIZYTY  DUSZPASTERSKIEJ
2017-2018 r.

Piątek 29 grudnia - godz. 19.00
Spotkanie z Biblią

Sobota 30 grudnia –godz.9.00

1) ul. Narutowicza 33 a, 33, 31, 29, 25, 23 (ks. GR)
2) ul. Narutowicza 34/1-28 (ks. MG)  

Niedziela 31 grudnia
Msza św. godz. 12:00 - Jubileusz małżeństw

Poniedziałek 1 stycznia
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok  

Wtorek 2 stycznia – godz. 15.00
1) ul. W. Stwosza 1/45-26 (ks. MG)
2) ul. W. Stwosza 1/1-25 (ks. GR)

Środa 3 stycznia – godz. 15.00
1) ul. Drużbackiej 1-3/1-16 i domy jednorodzinne (ks. MG)

godz. 17.30 zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca
godz. 18.00- Msza św.,  ucałowanie relikwii św. Maksymiliana

Czwartek 4 stycznia
godz.17.30 – spowiedź dla kandydatów do bierzmowania
godz.18.00 – Msza św. dla młodzieży bierzmowanej i spotkanie w grupach.

Piątek 5 stycznia – Pierwszy piątek miesiąca
godz. 15.00 Koronka do Bożego miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu
godz. 16.00 – spowiedź święta.  

Sobota 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli
godz. 13.00 – Kolęda u Sióstr Urszulanek  

Niedziela 7 stycznia
godz. 15.00 – Msza św. i spotkanie opłatkowe RDN

Poniedziałek 8 stycznia -  godz. 15.00
1) ul. Krakowska 30, 28, 26, 24, 22 (ks. MG)
2) ul. Krakowska 14,16,18,20 (ks. GR)

Wtorek 9 stycznia – godz. 15.00
1) ul. Bema 1, bl. 4-8; 14, 12, 16 (ks. GR)  
2) ul. Bema 10/1-15 (ks. MG)  

Środa 10 stycznia-  godz. 15.00
1) ul. Bema 10/30-16 (ks.GR)  
2) ul. Bema 26,28 (ks. MG)

Czwartek 11 stycznia – godz. 15.00  
1) ul. Bema 18, 20 , 22, 24 (ks. GR)
2) ul. Bema 15,25,29,31 (ks. MG)

Piątek 12 stycznia - godz. 15.00
1) ul. Urszulańska 4,6,12,12a,14,18,20 (ks. GR)
2) ul. Urszulańska 7,15,17,21,23,25,27,29 (ks. MG)

Sobota 13 stycznia – godz.9.00
1) ul. Limanowskiego 16, 14 (ks. GR)
2) ul. Limanowskiego 6,8,10,12 (ks. MG)  

Niedziela 14 stycznia – godz.14.00
1) ul. Narutowicza 36 oraz 34/55-29 (ks. MG)
2) ul. Bandrowskiego i Kaczkowskiego (ks. GR)

Poniedziałek 15 stycznia – godz. 15.00
1) ul. Wita Stwosza 4/1-25 (ks. GR)
2) ul. Wita Stwosza 4/45-26 (ks. MG)

Wtorek 16 stycznia – godz. 15.00
 1) ul. Wita Stwosza 8 i 10/1-20 (ks. GR)
 2) ul. Wita Stwosza 10/45-21 (ks. MG)

Środa 17 stycznia– godz. 15.00
1) ul. Wita Stwosza 2/1-27 (ks. GR)
2) ul. Wita Stwosza 2/51-28 (ks. MG)

Czwartek 18 stycznia – godz.15.00
1) ul. Spytka bl. 1A/1-17, ul Spytka bl. 1A/18-34, 1C (ks. MG)
2) ul. Rzeczna i Spytka (domy jednorodzinne) (ks. GR)  

Piątek 19 stycznia – godz. 15.00
1) ul. ul. Narutowicza bl. 15/48-23 (ks. MG)  
godz. 17.00 – spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii św.

Sobota  20 stycznia – godz.9.00
1) ul. Narutowicza 10,18, 20/1-20 (ks. MG)
2) ul. Narutowicza 20/42-21 (ks. GR)

Niedziela 21 stycznia – godz. 14.00
1)ul. Narutowicza 32, 30, 22 oraz 20/56-43 (ks. GR)
2) ul. Drużbackiej 1-3/17-29 oraz ul. W. Stwosza - domy jednorodzinne (ks. MG)


Poniedziałek 22 stycznia - godz. 15.00
1) ul. Limanowskiego 5, 7, 9, 11, ( ks. MG)
2) ul. Limanowskiego 13, 15, 17 (ks. GR)

Wtorek 23 stycznia – godz. 15.00
1) ul. Narutowicza bl. 15/1-22 (ks. GR)


Środa 24 stycznia – godz. 15.00
1) ul. Narutowicza 5,7,7a,9, (ks. MG)
2) ul.  Narutowicza 11,13 ul. Towarowa (ks. GR)