IV Niedziela Zwykła

IV Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2012 r.

1. Dziś o godz. 18.00 będą Nieszpory niedzielne. Dziś w domu katechetycznym o godz. 16.00 odbędzie się przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Wigilia internowanych”, przygotowane przez młodzież, na które zapraszamy chętnych z parafii, a zwłaszcza grupy Żywego Różańca, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i młodzieży z gimnazjum. Będzie ono połączone ze wspólnym śpiewem kolęd.
2. We środę rozpoczyna się miesiąc luty, który w całym Kościele poświęcony jest modlitwom za konających. W tym dniu zmiana tajemnic Różańca Świętego po Mszy Świętej o godz. 17.00.
3. We czwartek (2 lutego) przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), święto patronalne wszystkich matek. W tym dniu podczas liturgii poświęca się gromnice, które wierni przynoszą do świątyni. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte w naszym kościele będą o godz. 6.30, 7.30, 9.00 oraz po południu o godz. 17.00 i 18.30.
4. W pierwszy piątek miesiąca Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będą o godz. 8.00, 17.00 – dla dzieci i młodzieży z gimnazjum oraz o godz. 18.30. Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie po Mszy świętej o godz. 17.00. W piątek w godzinach porannych udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Od godz. 16.00 będzie możliwość spowiedzi.
5. W sobotę Msze święte o Niepokalanym Sercu Maryi będą o godz. 8.00 i 18.30.
6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.