V Niedziela Zwykła 2012

V Niedziela Zwykła – 5 II 2012 r.

1. Dzisiaj o godz. 17.45.00 będą Nieszpory eucharystyczne.
2. Z uwagi na duże mrozy w tym tygodniu Msza święta wieczorna będzie sprawowana w dolnym kościele.
3. We środę o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie dzieci klas II z rodzicami w dolnym kościele. W tym dniu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.
4. We czwartek zapraszamy na comiesięczne spotkanie młodzież z klas od I do III gimnazjum na godz. 19.30.
5. W sobotę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. W związku z tym w naszym kościele odbędzie się specjalna Msza święta dla chorych o godz. 10.00 połączona z sakramentem namaszczenia chorych i osób starszych. Pół godziny wcześniej czyli o 9.30 będzie spowiedź święta. Prosimy rodziny i sąsiadów o pomoc osobom, którym trudno będzie samym przybyć do kościoła na Dzień Chorych.
Także Diecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców zaprasza nauczycieli chorych i emerytów na Światowy Dzień Chorego do kościoła Księży Filipinów w Tarnowie na godz. 8.30.
6. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
7. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.
8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dla dzieci jest miesięcznik „Jaś” oraz „Promyczek dobra”.
9. W ostatnich dniach do wieczności odszedł śp. Tadeusz Zych. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.