XI Niedziela zwykła – 17 czerwca 2012 r.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które w czerwcu odprawiane są codziennie o godz. 18.00.
2. We środę 20 czerwca zapraszamy na Mszę świętą na godz. 18.30 rodziny służby liturgicznej i lektorów i Dziewczęcej Służby Maryjnej, podczas której kandydatki i kandydaci zastaną włączeni do grupy DSM-u i ministrantów. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla wszystkich rodzin.
3. We czwartek po Mszy św. wieczornej o godz. 19.30 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie młodzieży z klasy I i II gimnazjum wraz z rodzicami na zakończenie rocznych spotkań w grupach.
4. Za tydzień w niedzielę w Zawadzie koło Dębicy odbędzie się Jubileuszowe spotkanie małżeństw, które organizowały wesela bezalkoholowe. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.30.
5. Zakończone zostały prace związane z odnową posadzki w dolnym i górnym kościele. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na cele remontowo-inwestycyjne w naszej parafii, w tym także ofiary indywidualne.