XXX Niedziela Zwykła – 29 XI 2017 r.

1. We wtorek zakończą się nabożeństwa różańcowe. Dziękujemy wszystkim grupom i osobom, które w październiku prowadziły nabożeństwa różańcowe.

2. Przez cały listopad codziennie o godz. 17.15 będą modlitwy za zmarłych połączone z wypominkami. W piątki będzie to koronka do Miłosierdzia Bożego, w niedziele o 17.45 – nieszpory, zaś w pozostałe dni tygodnia różaniec. Ponadto w niedziele w ciągu roku są wypominki i modlitwy za zmarłych o godz. 11.45. W dniach od 2 do 8 listopada o godz. 18.00 będzie Msza Święta w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w naszym kościele.

3. We środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą według porządku niedzielnego. Po południu na Starym Cmentarzu, w Mościcach i Krzyżu o godz. 14.00 będzie Msza św. a następnie ok. 15.00 procesja i modlitwy za zmarłych. W naszym kościele różaniec za zmarłych wypominanych będzie o godz. 17.15. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Stąd też przed Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi podczas nabożeństwa różańcowego i Mszy świętych.

4. We czwartek przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - Dzień Zaduszny. Jest to także I czwartek miesiąca.

5. W pierwszy piątek miesiąca udamy się do chorych. Po południu o 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwy o powołania do służby Bożej w Kościele. Od 16.00 spowiedź święta. Msza wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie o godz. 8.00 i 18.00. Z uwagi na Wypominki, nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.

6. W pierwszą sobotę zapraszamy na godz. 19.00 na Apel Jasnogórski. Przynosimy lampiony.