I Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2018 r.

1. W Okresie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych – dzieci, młodzież i dorosłych. W niedzielę o godz. 16.00 odprawiane będą Gorzkie żale, zaś w piątek o godz. 17.20 droga krzyżowa.

2. We wtorek o godz. 17.45 w kancelarii parafialnej będzie możliwość skorzystania z nieodpłatnych dorad radcy prawnego.

3. Zapraszamy na stałe nabożeństwa: we środę na Nowennę do Matki Bożej na godz. 17.30, w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00.

4.  Papież Franciszek wezwał cały Kościół, aby najbliższy piątek 23 lutego br. był dniem modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie. Jako diecezja tarnowska na prośbę ks. Biskupa A. Jeża zachęcamy do włączenia się w to dzieło poprzez post i drogę krzyżową sprawowaną w tym dniu.

5. Przy bocznym wyjściu z kościoła możemy nabyć czasopisma religijne.

6. W ostatnim tygodniu odeszli z naszej wspólnoty do wieczności nasi parafianie: śp. Kazimiera Furtak oraz Tadeusz Starwiński. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…