II Niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2018 r.

1. W Okresie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych – dzieci, młodzież i dorosłych. W niedzielę o godz. 16.00 odprawiane będą Gorzkie żale, zaś w piątek o godz. 17.20 droga krzyżowa.

2. We wtorek o godz. 17.45 w kancelarii parafialnej będzie możliwość skorzystania z nieodpłatnych dorad radcy prawnego.

3. Zapraszamy na stałe nabożeństwa: we środę na Nowennę do Matki Bożej na godz. 17.30, w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00.

4.  W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. W tym dniu zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania na Mszę św. na godz. 18.00. Przed Mszą św. będzie spowiedź o godz. 17.30, a po Mszy św. krótkie spotkania w małych grupach.

5. W I piątek udamy się do chorych. Ks. Marcin uda się po południu. Po południu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, która rozpocznie się koronką do Bożego Miłosierdzia, a od 16.00 spowiedź.

6. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 19.00.

7. W przyszłą niedzielę woluntariusze Centrum Wolontariatu „Empatia” będą prowadzić zbiórkę przed kościołem na budowę hospicjum stacjonarnego „Via spei” w Tarnowie, w którym będzie świadczona pomoc medyczna i duchowa osobom nieuleczalnie chorym na nowotwory i ich bliskim.

8. Przy bocznym wyjściu z kościoła możemy nabyć czasopisma religijne.