Poniedziałek Wielkanocny – 2 IV 2018 r.

1. We wtorek będzie czynny nieodpłatny punkt porad prawnych w kancelarii parafialnej od godz. 17.45.

2. We środę o godz. 17.15 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona ze zmianą tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ucałowanie relikwii św. Maksymiliana.

3. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy młodzież na Mszę św. na godz. 18.00. po Mszy św. będą krótkie spotkania w małych grupach.

4. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 15.00 do 17.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się  koronką do Miłosierdzia, następnie modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 będzie możliwość spowiedzi. O godz. 17.00 będzie Msza św. na którą zapraszamy także dzieci szkolne i z Klubu Integracji Międzypokoleniowej  „LUMEN”. Z uwagi na Oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 19.00.

6. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Na Mszę św. na godz. 9.00 zapraszamy rodziców z dziećmi komunijnymi. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne parafii. Z uwagi na prace remontowe związane z przebudową prezbiterium w dolnym kościele, od jutra przez najbliższy miesiąc Msze św. poranne w dzień powszedni będą celebrowane w górnym kościele.

6. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych, które są przy wyjściu z kościoła.