III Niedziela Wielkanocna – 15 IV 2018 r.

1. Dziś o godz. 17.30 będą nieszpory.

2. We wtorek w kancelarii będzie czynny punkt porad prawnych od 17.45.

3. We środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej, a o 19.00 spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich na plebani.

4. We czwartek o godz. 18.45 odbędzie się w kościele spotkanie młodzieży z III klasy gimnazjum przed sakramentem bierzmowania.

5. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz.  15.00. O godz. 18.00 spotkanie z dziećmi komunijnymi i rodzicami.

6. Dziś przy wyjściu z Kościoła możemy zabrać kartki z wypisanymi siglami-skrótami Listu do Rzymian oraz z wybranymi fragmentami Księgi Przysłów, które ściśle z tym Listem się łączą. Przygotowane zostały przez Dzieło Biblijne na obecny rok. Zachęcamy do lektury tych fragmentów Biblii w stosownym dla nas czasie. Zachęcamy też do lektury czasopism religijnych, które są przy bocznym wyjściu z kościoła.