Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 20 V 2018 r.

1.  Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończy się w Kościele okres wielkanocny. Za tydzień  w przyszłą niedzielę przypada uroczystość Trójcy Przenajświętszej i czas Komunii świętej wielkanocnej. W tym dniu odpust w parafii na Terlikówce.
Jutro przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze święte z krótką homilią będą celebrowane według porządku dnia powszedniego.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w niedziele o godz. 17.30, zaś w dni powszednie o godz. 17.15. Zachęcamy rodziców i dzieci do uczestnictwa w nabożeństwach.

3. We czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to jednocześnie Dzień Modlitwy za Kościół w Chinach. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

W piątek zapraszamy na "Spotkanie z Biblią" na godz. 19.00.

4. Przypominamy, że w dniach od 1-3 czerwca nasza parafia organizuje wyjazd dla młodzieży na Lednicę. Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł. Zapisy przyjmowane są do 25 maja w zakrystii lub kancelarii. Zachęcamy młodych ludzi do udziału w tym ogólnopolskim spotkaniu.

5. Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowo - Turystyczne "ITER" zaprasza na spotkanie z Marią Bober, pielęgniarką i piosenkarką, żoną i matką, pracującą obecnie w Niemczech przy osobach terminalnie chorych. Świadectwo życia wraz z częścią wokalno-artystyczną odbędzie się w sobotę 26 maja w naszym kościele o godzinie 19.00. Zapraszamy całe rodziny by wspólnie świętować Dzień Matki. Występ poprzedzi Msza św. w intencji matek o godz. 18.00.

6. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.

Wszystkim mamom skłądamy najlepsze życzenia.