X Niedziela Zwykła – 10 VI 2018 r.

1.  Zapraszamy do udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które w czerwcu odprawiane są o godz. 17.30.

2. Dziękujemy za ofiary na tacę przeznaczone na cele remontowo-inwestycyjne naszej parafii, związane głównie z renowacją dolnego Kościoła.

3. W tygodniu we wtorek przypada wspomnienie bł. Romana Sitki, we środę św. Antoniego z Padwy, we czwartek bł. Michała Kozala biskupa i męczennika.

4. We czwartek o 19.00 odbędzie się spotkanie Parafialnego Oddziału Synodalnego na plebanii.

5. W piątek przypada 6. rocznica objęcia diecezji przez bpa Andrzeja Jeża, zachęcamy do modlitwy za naszego Pasterza. W tym dniu o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia III Festynu Rodzinnego, który miał miejsce  wczoraj w naszej parafii. Dziękujemy Stowarzyszeniu „Ad maximam” za główny ciężar organizacji festynu, Dyrektorowi Szkoły  Podstawowej nr 25 w Tarnowie, nauczycielom, rodzicom, wszystkim zaangażowanym przy rozkładaniu sceny i pawilonów, paniom za wypieki, tym którzy obsługiwali pawilony, przekazali fanty na nagrody rzeczowe i sponsorom. Dziękujemy za dobrą atmosferę, zabawę i wspólnotę.

7. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.
8. W ostatnim tygodniu odeszła z naszej wspólnoty do wieczności śp. Kazimiera Szczupak. Módlmy się za nią: Dobry Jezu.