XIII Niedziela Zwykła – 1 lipca 2018 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory eucharystyczne na godz. 17.15

2. W poniedziałek przypada święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej, we wtorek św. Tomasza Apostoła, we piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

3. Przez okres wakacji Msza św. poranna w dni powszednie będzie celebrowana o godz. 7.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Kancelaria parafialna będzie czynna wieczorem od godz. 17.00 – 17.45.

4. We środę zmiana tajemnic dla grup Żywego Różańca rozpocznie się o godz. 17.15.

5. W pierwszy piątek miesiąca po południu od godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się koronką do Miłosierdzia Bożego połączona z modlitwą o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź święta i modlitwa w ciszy przed Najświętszym Sakramentem do Mszy św. wieczornej.

6. W pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Apel Maryjny na godz.19.00. Prosimy zabrać ze sobą lampiony.

7. Trwa Wielki Odpust w Tuchowie. Szczegółowy program jest umieszczony na plakacie w gablocie.

8. Składamy serdeczne gratulacje naszemu organiście panu Damianowi, który w ostatnim czasie złożył egzaminy dyplomowe i broniąc pracę magisterską z wyróżnieniem uzyskał tytuł magistra sztuki w zakresie muzyki kościelnej na Międzyuczelnianym Instytucie Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej i Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie.

9. Zachęcamy do lektury Pisma św., a także czasopism religijnych, w tym do lektury nowej gazetki parafialnej Maksymilian.