XV Niedziela Zwykła – 15 lipca 2018 r.

1. Dziękujemy za ofiary na tacę przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Dziś zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy; we poniedziałek Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, we środę św. Szymona z Lipnicy.

3. Ponadto zapraszamy na stałe nabożeństwa w tygodniu: we środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 17.30, a w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00

4. Za tydzień w niedzielę po Mszach świętych na przyległych parkingach naszego kościoła będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych z uwagi na wspomnienie św. Krzysztofa patrona podróżujących, które przypada 25 lipca.

5. Dziś rozpoczyna się tygodniowy odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w sanktuarium na Burku. Program odpustu jest umieszczony w gablocie. Jako parafia jesteśmy zaproszenia we wtorek 17 lipca na mszę św. o godz.18.00.Ponadto informujemy że 22 lipca w niedzielę o godz. 18.00 rozpocznie się nowenna w kościele na Burku, a następnie wyruszy procesja ulicami miasta, która zakończy się mszą świętą pod przewodnictwem ks. bp. ordynariusza Andrzeja Jeża.

6. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich przedsiębiorców do założenia konta na Platformie Usług Elektronicznych. Szczegóły w gablocie parafialnej.

7. Zachęcamy do osobistej lektury Pisma świętego oraz czytania czasopism religijnych.