XVII Niedziela Zwykła – 29 lipca 2018 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 17.30.

2. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwami do św. Maksymiliana rozpocznie się o godz. 17.15, po której będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ucałowanie relikwii św. Maksymiliana.

3. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 15.00 do 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się koronką do Miłosierdzia połączoną z modlitwą o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź święta.

4. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 19.00.

5. Wydział Duszpasterstwa Trzeźwości i Osób uzależnionych przy Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, zaprasza na XV Diecezjalny Marsz Trzeźwości, który rozpocznie się 4 sierpnia, mszą św. w kościele bł. Karoliny w Tarnowie o godz. 16.30.

6. W kancelarii parafii Katedralnej w Tarnowie są prowadzone zapisy na XXXVI Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską.

7. Zachęcamy do czytania czasopism religijnych.