XXIII Niedziela Zwykła – 9 września 2018 r.

1.  Dziś po Mszy świętej możemy złożyć datek do puszki na wsparcie pracy misyjnej ks. Piotra, który przez cały dzień głosi kazania.

2. W tym tygodniu w piątek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego i odpust w parafii Księży Filipinów, w sobotę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

3. W Katedrze trwa Tydzień Maryjny, nasza parafia zaproszona jest na piątek na godz. 18.00. Program Tygodnia Maryjnego jest zamieszczony w gablocie.

4. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza nauczycieli i wychowawców na spotkanie formacyjne w piątek 14 września do dolnego kościoła św. Maksymiliana na godz. 17.00. W programie Msza święta i wykład. Szczegóły na afiszu.

5. Zachęcamy rodziców dzieci do skorzystania z zajęć edukacyjnych w Klubie Integracji Międzypokoleniowej LUMEN prowadzonych przy naszej parafii przez Stowarzyszenie „Ad maximam”.

6. Miejska Przychodnia Lekarska przy ul. Mościckiego 14 zaprasza wszystkich mieszkańców Tarnowa od 60-tego życia na bezpłatne szczepienie przeciw grypie.

7. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.