III Niedziela Wielkanocna – 14 kwietnia 2013 r.

1. Dzisiejszą Niedzielą Biblijną rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wszystkich do osobistej lektury Słowa Bożego. Zapraszamy dziś na Nieszpory na godz. 18.00.
2. Za tydzień będziemy obchodzili Niedzielę Dobrego Pasterza, zwaną w naszej diecezji Niedzielą Kapłańską. Składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
3. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę przeznaczone na prace inwestycyjno-remontowe w naszej parafii.
4. W tym tygodniu:
- we środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45;
- w piątek w dolnym kościele odbędzie spotkanie dla dzieci klas II, które przygotowują się do I Komunii Świętej i ich rodziców o godz. 17.00; koronka do Bożego Miłosierdzia będzie o godz. 18.00.
5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp.: Stefan Dulian, Stanisław Machowski, Karol Janton, Hermina Madurska. Polecajmy ich miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu a nasz Panie…