1. W Okresie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Gorzkie żale są w niedzielę o godz. 16.30, droga krzyżowaw piątki o godz. 17.00.
2. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zapraszaw poniedziałek na Mszę św. na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne.
3. We środę nowenna do Matki Bożej rozpocznie się o godz. 17.30.
4. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 w Tarnowie przyul. Bandrowskiego 4, ogłasza nabór do klasy pierwszej dzieci z rocznika 2016. Wszelkich informacji na temat rekrutacji udziela szkoła.
5. Po Mszy przed kościołem możemy nabyć baranki i paschaliki na Wielkanoc rozprowadzane przez Caritas. Są także kartki i stroiki świąteczne.
7. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: śp. Ryszard Merchut oraz Krzysztof Cyza. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…