1. Okresem Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski, który będzie przeżywany pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.
2. W dni powszednie Adwentu będzie sprawowana Msza św. roratnia o godz. 18.00 według programu „Małego Gościa  niedzielnego” – Franciszkowy plac budowy”. Poświęcony będzie postaci św. Franciszka z Asyżu pierwszemu budowniczemu stajenki betlejemskiej. Zapraszamy do udziału w roratach wszystkich wiernych, zwłaszcza dzieci z lampionami.
3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona ze zmianą tajemnic dla Róż Żywego Różańca będzie o godz. 17.15.
4. W piątek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Porządek Mszy św. będzie z dnia powszedniego. Z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. W tym dniu w dolnym kościele o godz. 12.00 będzie godzinna adoracja związana z tzw. „Godziną łaski”.
5. Od dzisiejszej niedzieli po Mszy św. będziemy mogli nabywać świece na stół wigilijny rozprowadzane przez Caritas. Umowna cena wynosi 10 zł. Za tydzień dzieci z wychowawcami ze świetlicy będą rozprowadzać kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony będzie na funkcjonowanie świetlicy parafialnej.
6. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne.
7. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie śp. Barbarę Tyrkę. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…