1. Dziś po południu zapraszamy na gorzkie żale - nie jak to wcześniej ogłaszaliśmy na godz. 16.30, ale na godz. 17.00!
2. We środę nowenna do Matki Boże Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.30. We czwartek w liturgii przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. W tym dniu za nawiedzenie kościoła katedralnego pod zwykłymi warunkami możemy uzyskać odpust zupełny.
3. W piątek zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie drogi krzyżowej o godz. 17.00.
4. Parafia Katedralna w Tarnowie organizuje kurs przedmałżeński. Rozpoczęcie i zapisy na pierwszym spotkaniu, w dniu 27 lutego o godz. 19.00 w Auli Jana Pawła II.

5. Kurs dla fotografów i filmowców, którzy chcą wykonywać swoją pracę w czasie liturgii, odbędzie się w sobotę 9 marca w Tarnowie w budynku Wyższego Seminarium Duchownego. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie internetowej naszej diecezji.
6. Po Mszy św. możemy nabywać kartki na święta wielkanocne wykonane przez wychowawców i dzieci ze świetlicy LUMEN, działającej przy naszej parafii.
8. Dzieciom życzymy spokojnych i pomyślnych ferii.
9. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności: Jan Morys. Módlmy się za niego. Dobry Jezu…