1. W dni powszednie Adwentu zapraszamy do udziału w roratach wszystkich wiernych, zwłaszcza dzieci z lampionami.
2. Dziś nieszpory będą o godz. 17.30.
3. W tygodniu w liturgii we środę przypada wspomnienie św. Łucji. Jest to także dzień modlitw za ofiary stanu wojennego, we czwartek wspomnienie św. Jana od Krzyża.
4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
5. W sobotę rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus. Będzie odprawiana codziennie przed Uroczystością Bożego Narodzenia o godz. 17.45.
6. Przed kościołem możemy nabywać świece na stół wigilijny rozprowadzane przez Caritas. Małe świece są w umownej cenie 10 zł, duże za 20 zł. Możemy także nabyć kartki świąteczne wykonane przez wychowawców i dzieci ze świetlicy, z których dochód przeznaczony będzie na funkcjonowanie świetlicy parafialnej. U Pana kościelnego w zakrystii, jak również przed kościołem są opłatki na Wigilię.
7. Za tydzień w niedzielę po południu w naszym kościele będzie tradycyjna spowiedź parafialna przed świętami od godz. 14.00 do 18.00, z półgodzinną przerwą od godz. 16.00.
8. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne.
9. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie śp. Franciszkę Gieracką. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…