1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako patronalne święto Caritas i zarazem rozpoczyna w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zespół Caritas w naszej parafii. Dziś zamiast nieszporów odśpiewamy koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.
2. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zaprasza w poniedziałek na Mszę św. na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne.
3. We środę nowenna do Matki Bożej będzie o godz. 17.30.
4. W piątek w dolnym kościele o godz. 19.00 będzie spotkanie rodziców z dziećmi komunijnymi.
5. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie.
6. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna.
7. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych.
8. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: śp. Kazimierz Grochal i Ewelina Grzechnik. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…