1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako patronalne święto Caritas i zarazem rozpoczyna w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zespół Caritas w naszej parafii. Dziś zamiast nieszporów odśpiewamy koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.
2. W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która przeżywana jest jako Dzień Świętości Życia. Zwyczajem lat poprzednich podczas Mszy św. o godz. 18.00 możemy podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego. Duchowa adopcja jest modlitwą w intencji dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa dziewięć miesięcy i polega na codziennym odmówieniu jednej dziesiątki różańca oraz krótkiej modlitwy w intencji dziecka i rodziców.
3. We środę nowenna do Matki Bożej będzie o godz. 17.30.
4. W piątek w dolnym kościele o godz. 19.00 będzie spotkanie rodziców z dziećmi komunijnymi.
5. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie.
6. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna.
7. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych.
8. Dziś po Mszy św. możemy przed kościołem złożyć do puszek datek na modernizację Radia RDN.
9. W ostatnim czasie odeszła do wieczności nasza parafianka: śp. Grażyna Śliwa. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…