1. Dziś zapraszamy na gorzkie żale na godz. 17.00.
2. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.30. W tym dniu jedna z intencji podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie odprawiona za ks. Damiana Migacza i pana Damiana organistę z okazji ich imienin. Solenizantom życzmy dużo zdrowia i opieki Bożej, ks. Damianowi owocnej posługi kapłańskiej, panu organiście wszelkiej pomyślności.
3. We czwartek o godz. 19.00 w domu katechetycznym odbędzie się spotkanie dla uczniów kl. VII szkoły podstawowej, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
4. W piątek zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie drogi krzyżowej o godz. 17.00. O godz. 19.00 będzie spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych z kl. III szkoły podstawowej.

5. W pierwszy piątek miesiąca w umówionych godzinach księża udadzą się do chorych. W tym dniu o godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwa o powołania do służby Bożej. Od 16.00 spowiedź.
6. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 19.00.
7. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.
8. Po Mszy św. możemy nabywać kartki na święta wielkanocne wykonane przez wychowawców i dzieci ze świetlicy LUMEN, działającej przy naszej parafii. Od następnej niedzieli będą rozprowadzane baranki i paschaliki wielkanocne.
10. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności: Stanisław Stefanowicz. Módlmy się za niego. Dobry Jezu…