1. Dziś po południu w dolnym kościele będzie spowiedź przedświąteczna od godz. 14.00 do 18.00, z przerwą o godz. 16.00-16.30. Z sakramentu spowiedzi będziemy mogli także skorzystać we czwartek i piątek po Mszy świętej wieczornej w godz. od 19.00-21.00. W sobotę cały dzień będziemy spowiadać w katedrze. Bardzo prosimy nie odkładać spowiedzi na następną niedzielę w Wigilię. Za tydzień w niedzielę ostatnia Msza św. będzie o godz. 12.00.
2. Dziś nieszpory będą o godz. 17.30.
3. Zapraszamy do uczestnictwa w roratach, także dzieci z lampionami, które zakończymy w sobotę. W tych dniach odprawiamy nowennę do Dzięciątka Jezus o godz. 17.45.
4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.30.
5. We czwartek o godz. 15.00 w kancelarii parafialnej będą rozdawane bony żywnościowe na święta. Do skarbony św. Antoniego możemy złożyć datek, który będzie przeznaczony na zakup tych bonów.
6. W piątek w umówionych godzinach udamy się do chorych przed świętami. Prosimy zgłaszać osoby, do których w tym dniu pójdą księża.
7. Przed kościołem możemy nabyć świece na stół wigilijny, są także stroiki świąteczne przygotowane przez wychowawców i dzieci ze świetlicy parafialnej. U pana kościelnego w zakrystii i przed kościołem możemy nabyć opłatki.
8. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne.
9. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie śp. Elżbietę Walkowicz. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…