1. Dziś nieszpory będą o godz. 17. 30.
2. W liturgii Kościoła w poniedziałek przypada wspomnienie św. Wojciecha, głównego patrona Polski, we wtorek św. Marka Ewangelisty, w sobotę św. Katarzyny ze Sieny.

3. We środę w kancelarii parafialnej możemy skorzystać z nieodpłatnych porad adwokata. Nowenna do Matki Bożej będzie o godz. 17.30.
4. W piątek o godz. 19.00 w kościele będzie spotkanie rodziców z dziećmi komunijnymi. Uroczystość I Komunii św. będzie w naszym kościele 7 maja o godz. 12.00.
5. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie.
6. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Dobrego Pasterza i jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
7. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych.
8. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności: śp. Barbara Pachowicz. Polećmy ją w modlitwie: Dobry Jezu…