1. Dziś nieszpory będą o godz. 17.30.
2. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zaprasza jutro w poniedziałek na Mszę św. na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne.
3. W środę nowenna do Matki Bożej będzie o godz. 17.30.
4. W czwartek 18 kwietnia przypada 3 rocznica śmierci ks. Prałata Stanisława Gurgula. Jedna z intencji Mszy św. o godz. 18.00 będzie odprawiona w Jego intencji. Również w tym dniu o godz. 18.00 Akcja Katolicka Diecezji Tarnowskiej zaprasza na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny, która będzie transmitowana przez radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Po Mszy św. będzie także transmitowana modlitwa różańcowa z naszego kościoła w tej intencji.
5. W piątek w dolnym kościele o godz. 18.45 będzie spotkanie dla dzieci komunijnych z rodzicami.
6. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój i pomyślność dla naszej Ojczyzny. Zapraszamy.
7. W następnym tygodniu w środę 24 kwietnia o godz. 17.00 w budynku Siemachy Spot w Gemini Park Tarnów odbędzie się autorskie spotkanie ks. prof. Michała Hellera, ks. dra hab. Tadeusza Pabjana i ks. dra Tomasza Maziarki poświęcone książce: „W poszukiwaniu duchowości człowieka”. Książka ta jest dedykowana ks. prof. M. Hellerowi z okazji 85. rocznicy urodzin i jest próbą aktualnego spojrzenia na zagadnienie duchowego wymiaru człowieka z perspektywy nauk szczegółowych, filozofii i teologii. Wydarzenie ma charakter otwarty. Wstęp wolny.
8. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych.
9. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności nasz parafianin: śp. Andrzej Oleksy. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…