1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.
2. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na jutro w poniedziałek na Mszę św. na godz. 18.00. Duszpasterstwo to adresowane jest do przedsiębiorców, menedżerów, osób odpowiedzialnych za zatrudnianie w pracy. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne. Spotkania te mają charakter otwarty. Zapraszamy zainteresowanych.
3. We środę 21 kwietnia podczas Mszy św. o godz. 18.00 młodzież z klasy VIII szkoły podstawowej przyjmie sakrament bierzmowania w naszym kościele z rąk Księdza Biskupa Artura Ważnego. W związku z tym, we środę wyjątkowo nie będzie nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W piątek przypada Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.  W tym dniu koronka do Bożego Miłosierdzia będzie jak zwykle o godz. 15.00.
5. Z uwagi na trwającą sytuację epidemiczną, prosimy o zachowanie obostrzeń sanitarnych w naszym kościele, stosownego dystansu i noszenia maseczek. Zachęcamy także do przyjmowania Komunii świętej na rękę.
6. Za tydzień będziemy przeżywali Niedzielę Dobrego Pasterza. Ofiara na tacę będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
7. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne przy bocznym wyjściu z kościoła.
8. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie śp. Mariana Budzika i Józefa Skowrona. Módlmy się za nich…

Nad ranem przyszła do nas smutna wiadomość, że po północy zmarł nasz Drogi i Kochany ks. Prałat Stanisław Gurgul.

Wszelkie kondolencje i wspomnienia związane z Księdzem Prałatem prosimy kierować na adres mailowy: maksymilian@parafia24.info