1. Zapraszamy dziś na gorzkie żale na godz. 16.30.

2. W Okresie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych – dzieci, młodzież i dorosłych. W piątki odprawiana jest droga krzyżowa o godz. 17.00.

3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej o godz. 17.30. W tym dniu
o godz. 19.00 będą spotkania dla młodzieży z klasy VII i VIII, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania. Wcześniej zapraszamy młodzież na Mszę św. na godz. 18.00.

4. We czwartek o godz. 19.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

5. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

6. W zakrystii i przed kościołem możemy nabyć baranki wielkanocne
i paschaliki, za które umowna ofiara wynosi 6 zł. Przeznaczona będzie na cele charytatywne, jakie prowadzi Caritas.

7. Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowo -  Turystyczne ITER zaprasza na wyjazdy pielgrzymkowe po Polsce i poza jej granicami. Pielgrzymki będą organizowanie według obowiązujących w danym czasie obostrzeń sanitarnych i przepisów danego kraju. W Polsce są zaplanowane wyjazdy do wielu miejsc, miedzy innymi: Kalisza, Lichenia, Piekar Śląskich, Warszawy, Wrocławia, Sanktuaria Kaszub i Pomorza, Polskę Wschodnią, Roztocze, Bieszczady i wiele innych. Planowane są wstępnie kierunki zagraniczne: Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Gruzja, Izrael, Chorwacja oraz Bośnia
i Hercegowina. Szczegóły na plakatach w gablocie, na stronach internetowych parafii i Duszpasterstwa ITER.

8. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych. Zachęcamy do nabycia specjalnego numeru „Gościa niedzielnego”, który poświęcony jest św. Józefowi i wydany został na okoliczność Roku św. Józefa. Ten numer liczy prawie 100 stron i jest w cenie 9 zł.