1. Dziś zapraszamy na gorzkie żale na godz. 17.00.
2. W poniedziałek przypada święto św. Kazimierza, Królewicza.
3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.30. Zmiana tajemnic dla Róż Różańcowych będzie za tydzień. Wtedy też o godz. 18.00 będzie Msza św. odprawiona za ks. Damiana, pana organistę i p. Kazimierza - kościelnego, z okazji imienin.
4. Dyrektor Szkoły Podstawowej  z Oddziałami Integracyjnymi nr 25 w Tarnowie zaprasza na dzień otwarty na czwartek 7 marca od godz. 15.00 Więcej informacji na stronie internetowej szkoły.

Także we czwartek Klub Dobrze Nastawionych, zaprasza na otwarte spotkanie na godz. 16.00, w budynku naszej parafialnej świetlicy. Spotkanie z Policjantami w Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Tarnowie, będzie dotyczyło przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz zagadnień dotyczących niebieskiej karty.
5. W piątek droga krzyżowa o godz. 17.00.
6. W sobotę Mszą świętą z kazaniem o godz. 18.00 rozpoczniemy nasze rekolekcje parafialne. Po Mszy św. będzie Apel Maryjny z krótkim rozważaniem. W niedzielę nauki rekolekcyjne będą podczas Mszy świętych według porządku niedzielnego, a od poniedziałku do środy w czasie Mszy świętej o godz. 18.00. Ponadto w poniedziałek będzie nauka stanowa dla rodziców o godz. 19.00. Za tydzień w niedzielę w godzinach od 14.00 do 19.00 będzie parafialna spowiedź wielkopostna, z przerwą na gorzkie żale. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Tomasz Janik. Zapraszamy i zachęcamy gorąco do uczestnictwa w rekolekcjach naszych parafian, ale także tych, którzy uczestniczą w liturgii w naszym kościele.
7. Codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.
8. Po Mszy św. możemy wesprzeć Wielkanocne Dzieło Caritas przez nabycie baranków i paschalików, których umowna cena wynosi 8 zł. Za tydzień będą stroiki rozprowadzane przez wychowawców i dzieci ze świetlicy parafialnej.