1. Dziś zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30.
2. W tygodniu w liturgii we środę przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, we czwartek przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek wspomnienie świętych biskupów, współpracowników św. Pawła – Tymoteusza i Tytusa.
3. Nowenna do Matki Bożej we środę o godz. 17.30.
4. Diecezjalne Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz Akcja Katolicka zaprasza do wspólnej modlitwy za naszą Ojczyznę.  W tej intencji zostanie odprawiona Msza święta w naszym kościele we wtorek 23 stycznia o godz.18.00. Po Mszy św. z naszego kościoła będzie także modlitwa różańcowa, transmitowana przez radio.
5. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie im. Stanisława Konarskiego zaprasza rodziców do zapisania dzieci do klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025. Rekrutacja rozpocznie się 4 marca. Od 6 marca rekrutację rozpocznie Szkoła Podstawowa nr 25 przy ul. Bandrowskiego.

6. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy naszym parafianom za miłą atmosferę spotkań, rozmowy, propozycje i uwagi odnoszące się do naszej parafii oraz za ofiary. Jeśli ktoś z pewnych przyczyn został pominięty bądź nie mógł być obecny, a zechciałby jeszcze umówić taką wizytę to prosimy o kontakt z duszpasterzami.
7. Wszystkim babciom i dziadkom składamy najlepsze życzenia  z okazji ich święta.

9. W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty do wieczności: Teresa Michoń i Tadeusz Bąk. Módlmy się za nich. Dobry Jezu…