1. Dziś nieszpory będą o godz. 17.30. Od jutra rozpoczniemy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy na nie także dzieci i młodzież.
2. We środę przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą według porządku niedzielnego. Zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca będzie w drugą środę miesiąca.
3. Ponadto w tym tygodniu w liturgii we czwartek przypada wspomnienie św. Floriana, w sobotę święto Apostołów św. Filipa i Jakuba.
4. W pierwszy piątek księża udadzą się do chorych. Po południu o godz. 15.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź. W tym dniu o godz. 19.00 będzie comiesięczne „Spotkanie z Biblią”. Zachęcamy do korzystania z tych spotkań.
5. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.
6. W sobotę Apel maryjny będzie o godz. 19.00.
7. Za tydzień w niedzielę 7 maja, w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 12.00.
8. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych.