1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.
2. W poniedziałek o godz. 18.45 odbędzie się spotkanie rodziców z dziećmi komunijnymi w dolnym kościele.
3. We czwartek przypada wspomnienie św. Katarzyny patronki Europy.
4. W sobotę 1 maja rozpoczniemy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane przez miesiąc maj o godz. 17.15. Zapraszamy do uczestnictwa wiernych, w tym grupy modlitewne oraz rodziców z dziećmi. Z uwagi na przygotowania związane z Pierwszą Komunią świętą dzieci, w tym dniu nie będzie Apelu maryjnego.
5. Za tydzień w niedzielę dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 25 i z naszej parafii przeżyją swoją Pierwszą Komunię świętą. Komunia odbędzie się w dwóch grupach – o godz. 11.30 i 12.30.
6. Dziękujemy wszystkim, którzy w miniony piątek i sobotę zaangażowali się w uroczystości pogrzebowe śp. ks. Prałata, zwłaszcza grupom działającym przy parafii. Dziękujemy za modlitwę i czuwanie, za zamówione intencje mszalne. Polećmy jeszcze w naszej modlitwie ks. Prałata Stanisława: Dobry Jezu, a nasz Panie…