1.Zapraszamy dziś na gorzkie żale na godz. 16.30.

2.Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na jutro
w poniedziałek na Mszę św. na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne. Duszpasterstwo to adresowane jest do przedsiębiorców, menedżerów, osób odpowiedzialnych za pracę innych. Spotkania te mają charakter otwarty. Zapraszamy zainteresowanych.

3. We środę o godz. 17.30 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
Z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. W tym dniu o godz. 12.00 będą modlitwy o ochronę życia poczętego,
o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, zaś o godz. 17.00 nabożeństwo drogi krzyżowej.

4. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 kazanie wygłosi ks. prof. Michał Heller. W tym dniu po Mszach świętych będzie można nabyć najnowszy tom z kazaniami Księdza Profesora, które wygłosił
w naszym kościele pt. „Gdy rozerwą się więzy czasu”. Można będzie nabyć także inne książki autora. Z powodu epidemii nie jest przewidziane spotkanie z Księdzem Profesorem, nie będzie też możliwości wpisu autora do książek – tj. autografu.

5. Trwają zapisy na nowy rok szkolny do Katolickiego Przedszkola przy ul. Warzywnej 3. Szczegóły są na plakacie.

6. W zakrystii i przed kościołem możemy nabyć baranki wielkanocne
i paschaliki, za które umowna ofiara wynosi 6 zł, a która będzie przeznaczona na cele charytatywne, jakie prowadzi Caritas.

8. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności
śp. Kazimierz Walkowicz. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…