1. Dziś po południu w godzinach od 14.00 do 19.00 będzie parafialna spowiedź wielkopostna, z przerwą na gorzkie żale, które rozpoczniemy o godz. 17.00.
2. Zapraszamy i zachęcamy gorąco do uczestnictwa w rekolekcjach naszych parafian, ale także tych, którzy uczestniczą w liturgii w naszym kościele. Nauki rekolekcyjne będą od poniedziałku do środy w czasie Mszy świętej o godz. 18.00. Ponadto jutro w poniedziałek będzie nauka stanowa dla rodziców o godz. 19.00.
3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.30.
4. W piątek droga krzyżowa o godz. 17.00.
5. W sobotę 16 marca rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zwiastowania Pańskiego, w ramach której po Mszy wieczornej będzie odmawiana krótka modlitwa w intencji Ojczyzny.
6. Codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.
7. Po Mszy św. możemy wesprzeć Wielkanocne Dzieło Caritas przez nabycie baranków i paschalików, których umowna cena wynosi 8 zł. Są również stroiki rozprowadzane przez wychowawców i dzieci ze świetlicy parafialnej.