1. Dziś zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30.
2. W tygodniu w liturgii w poniedziałek przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie, we środę wspomnienie św. Jana Bosco.
3. We środę nowenna do Matki Bożej rozpocznie się o godz. 17.15 i będzie połączona ze zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.
4. W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, które przeżywane jest w Kościele jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte będą według porządku dnia powszedniego o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. W naszych modlitwach będziemy polecać także Siostry Urszulanki Unii Rzymskiej, które posługują na terenie naszej parafii, a także o ks. Biskupie Władysławie Bobowskim, który będzie obchodził
49 rocz. swoich święceń biskupich.

5. W pierwszy piątek miesiąca w umówionych godzinach księża udadzą się do chorych. W tym dniu o godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwa o powołania do służby Bożej. Od 16.00 spowiedź.
6. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 19.00. W tym dniu, kiedy przypada wspomnienie św. Błażeja biskupa i męczennika, po Mszach świętych będzie błogosławieństwo gardła.

7. Księdzu prałatowi Bolesławowi Margańskiemu i ks. Tomaszowi Maziarce składamy najlepsze życzenia z okazji imienin: dużo zdrowia i potrzebnych darów w ich owocnej posłudze kapłańskiej.
9. W ubiegłym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty do wieczności: Teresa Wrona. Módlmy się za nią. Dobry Jezu…