1. W czerwcu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy.
2. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rozpocznie się o godz. 17.15 i zakończy się litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.

3. We czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Podczas Mszy świętej o godz. 18.00 do grona ministrantów zostanie włączonych kilku chłopców. Na zakończenie Mszy św. będzie miało miejsce błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy rodziców z dziećmi do udziału w tym dniu w liturgii.
4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ta uroczystość przeżywana jest także jako Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu księża udadzą się do chorych. Od godz. 16.00 będzie spowiedź, na którą zapraszamy szczególnie tegoroczne dzieci komunijne, które odprawiają pierwsze piątki miesiąca. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
5. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój i pomyślność dla naszej Ojczyzny. Zapraszamy.
7. Informacja Kurii Diecezjalnej w Tarnowie:
V Synod Diecezji Tarnowskiej przypomina nam, że przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej i przyjęcie jej powinno dokonywać się w parafii zamieszkania, a nie w parafii na terenie której znajduje się szkoła, do której uczęszcza dziecko. Daje to bowiem możliwość głębszego zintegrowania się ze swoją wspólnotą parafialną, w której prowadzone jest przygotowanie dzieci i rodziców podczas przeznaczonych dla nich spotkań i nabożeństw. W związku z tym prosimy rodziców dzieci, które w przyszłym roku będą chciały przyjąć Pierwszą Komunię Świętą, o zgłoszenie się do swojej kancelarii parafialnej i zapisanie swojego dziecka na listę kandydatów. Zapisy będą trwały do końca czerwca.

8. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin: Jerzy Ruszel, którego dziełem są dwa obrazy w naszym kościele: Jezusa Miłosiernego – „Jezu ufam Tobie” oraz obraz w dolnym kościele – „Matki Bożej Łaskawej”. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…