1. Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień. Dziś także Światowy Dzień Młodzieży we wszystkich diecezjach świata. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich żali na godz. 16.30. Po południu będzie spowiedź od godz. 1400-18.00, z półgodzinną przerwą o godz. 16.00.

2. W poniedziałek od godz. 14.00-15.00 w kancelarii parafialnej będą wydawane bony dla potrzebujących na święta. Z sakramentu spowiedzi możemy także skorzystać po Mszy wieczornej od 19.00 do 20.30 od poniedziałku do środy.

3. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej będzie sprawowana o godz. 18.00.

4. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. O godz. 8.00 liturgia godzin („Ciemna jutrznia”). Po południu o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, o 17.00 droga krzyżowa. O godz. 18.00 rozpoczniemy sprawowanie Liturgii Męki Pańskiej.

5. W Wielką Sobotę o godz. 8.00 będzie celebrowana liturgia godzin. W tym dniu co godzinę od 9.00 do 14.00 będzie święcenie pokarmów. Z uwagi na obostrzenia sanitarne prosimy o zajęcie miejsc we wszystkich ławkach w kościele, a także na zewnątrz kościoła.

Wigilia Paschalna rozpocznie się o godz. 20.00. Szczegółowy program Triduum zamieszczony jest w gablocie, a także przy głównym wejściu do kościoła.

6. Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy w trakcie budowy nowej strony internetowej naszej parafii, która w najbliższych dniach będzie działać pod dotychczasowym adresem.

7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę na utrzymanie parafii oraz na konto parafii.

8. Przy bocznym wyjściu z kościoła możemy nabyć czasopisma religijne.