1. Niedziela Zmartwychwstania rozpoczyna Oktawę i Okres Wielkanocy w Kościele.
2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy świętych będzie jak w każdą niedzielę.
3. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w liturgii Wielkiego Tygodnia. Składamy podziękowanie służbie liturgicznej, zwłaszcza ceremoniarzom, wszystkim, którzy czytali słowo Boże, wykonującym śpiewy liturgiczne. Dziękujemy ks. Marcinowi, młodzieży oraz panu Markowi Łabno za przygotowanie „Ciemnicy” i „Grobu Bożego”, a także paniom z Caritas za pracę na rzecz potrzebujących.
4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona ze zmianą tajemnic Róż Żywego Różańca rozpocznie się o godz. 17.15.
5. We czwartek o godz. 19.00 będzie spotkanie z kandydatami do bierzmowania z kl. VII i VIII.  Na spotkanie z młodzieżą z klasy VIII prosimy, by przyszli rodzice.
6. W piątek zapraszamy na „Spotkanie z Biblią” na godz. 19.00, które poprowadzi ks. prof. Piotr Łabuda.
7. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego i święto patronalne Caritas.
8. W ostatnim tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności śp. Tadeusz Gubernat. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…
9. Naszym Parafianom, wszystkim gościom i sympatykom, którzy przeżywają Wielkanoc w naszej parafii składamy serdeczne życzenia:

Jezus Chrystus zmartwychwstały przynosi nam radosną nowinę paschalną pełną nadziei.
Niech tajemnica Zmartwychwstania Chrystusa
świętowana w liturgii przenika nasze codzienne życie,
napełnia Was pokojem i miłością.
Niech Jezus zwycięski opromienia nasze życie osobiste i rodzinne, wszystkie plany i zamierzenia.