1. Jutro zakończą się nabożeństwa majowe. Od wtorku będą odprawiane nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
2.
W poniedziałek przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

3. We środę zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca rozpocznie się o godz. 17.15 nowenną do Matki Bożej, a następnie będzie litania do Najświętszego Serca Jezusa. O godz. 19.00 będzie spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VII szkoły podstawowej.
4. We czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, jest to święto obowiązkowe. Msze Święte w naszym kościele będą według porządku niedzielnego. Na Placu Katedralnym o godz. 9.00 rozpocznie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Andrzeja Jeża, a następnie procesja eucharystyczna ulicami miasta z zachowaniem stosownego dystansu uczestników liturgii.
5. W pierwszy piątek czerwca księża udadzą się chorych. O godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 będzie spowiedź pierwszopiątkowa. Prosimy rodziców, by zatroszczyli się o spowiedź swoich dzieci.
W piątek na godz. 19.00 zapraszamy na ostatnie przed wakacjami comiesięczne „Spotkanie z Biblią”.
6. W pierwszą sobotę miesiąca Apel Maryjny będzie o godz. 19.00.
8. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin śp. Aleksander Zawadzki. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…