1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 17.30.
2. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy obchodzić w przyszłą niedzielę.
3. We wtorek przypada święto św. Macieja Apostoła, we czwartek święto św. Andrzeja Boboli – jednego z patronów Polski. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. bp Andrzej Jeż , którego będziemy polecać w naszej modlitwie.
4. We czwartek o godz. 18.00 Akcja Katolicka Diecezji Tarnowskiej zaprasza na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny, która będzie transmitowana przez radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Po Mszy św. będzie także transmitowana modlitwa różańcowa z naszego kościoła w tej intencji.
5. W parafii św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej od dziś zaczyna się tygodniowy odpust. Nasza parafia zaproszona jest na czwartek na Mszę św. na godz. 18.00. Szczegółowy program odpustu jest przed kościołem.