1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 17.30.
2. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy obchodzić w przyszłą niedzielę.
3. We środę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, w piątek wspomnienie św. Filipa Neri – i odpust u Księży Filipinów w Tarnowie.

4. Za tydzień w niedzielę w naszym kościele o godz. 19.00 odbędzie się koncert Chłopięcego Chóru Katedralnego „Pueri Cantores Tarnovienses”. Chór wykona Mszę D-dur i G-dur autorstwa Józefa Władysława Krogulskiego, zwanego „tarnowskim Mozartem”. Już dziś zapraszamy.
5. Ks. Prof. Michałowi Hellerowi składamy serdeczne gratulacje z okazji nadania Księdzu Profesorowi pierwszego, historycznego tytułu Doktora Honoris Causa Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. To wydarzenie miało miejsce w ubiegły piątek - 19 maja.