1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.

2. We wtorek przypada wspomnienie św. Jacka, prezbitera, w piątek św. Bernarda, opata i doktora kościoła, w sobotę papieża św. Piusa X.

3. We środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 17.30, w piątek na koronkę do Miłosierdzia Bożego na godz. 15.00.

4. 17 sierpnia (wtorek) wyruszy Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowego pielgrzymowania dzięki transmisjom z trasy pielgrzymki, nadawanym codziennie przez radio RDN Małopolska. W czasie trwania pielgrzymki, w kilku tarnowskich parafiach będą odbywać się spotkania modlitewne, z eucharystią, adoracją i wieczornym apelem. W naszej parafii takie spotkanie będzie w najbliższy czwartek o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy.

5. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne przy bocznym wyjściu z kościoła.