1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 17.30.  Zachęcamy do uczestnictwa szczególnie dzieci z rodzicami.
2. W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła – Msze św. w tym dniu będą porządku dnia powszedniego. We czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
3. Dzisiejsza niedziela kończy w liturgii czas wielkanocny. Od jutra zaczyna się okres zwykły. Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy czas Komunii św. wielkanocnej.
4. We środę o godz. 19.00 będzie spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
5. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój i pomyślność dla naszej Ojczyzny. Zapraszamy.
6. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych. Do naszej dyspozycji jest „Gość niedzielny”, tygodnik „Niedziela” i tygodnik „Idziemy”. Zachęcamy także do nabycia specjalnego numeru „Gościa Niedzielnego”, który jest poświęcony świętym matkom, których dzieci również zostały świętymi (14 zł).
7. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Danutę Markiewicz. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…