1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiane są codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy wiernych, w tym grupy modlitewne oraz rodziców z dziećmi.
2. W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła. We środę wspomnienie św. Filipa Nereusza, we czwartek święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej. W piątek zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00.
3. Od jutra zacznie się w liturgii okres zwykły. Czas Komunii świętej wielkanocnej trwa do następnej Niedzieli Trójcy Świętej włącznie.
4. Parafia Katedralna w Tarnowie organizuje kurs przedmałżeński, który będzie w dniach od 14 do 20 czerwca. Spotkania będą codziennie o godz. 19.00 w katedrze. Zapisy na pierwszym spotkaniu.  Kurs dedykowany jest dla par.

6. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Maria Kusior. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…