1. Niedziela Zmartwychwstania rozpoczyna Oktawę i Okres Wielkanocy w Kościele. Dziś zapraszamy na uroczyste nieszpory na godz. 17.30, którymi zakończymy obchody Triduum Paschalnego.
2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy świętych będzie jak w każdą niedzielę.
3. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w liturgii Wielkiego Tygodnia. Składamy podziękowanie panu Kazimierzowi - kościelnemu, panu Damianowi – organiście, pani Wiolecie i Krystynie, służbie liturgicznej, zwłaszcza ceremoniarzom, wszystkim, którzy czytali słowo Boże, wykonującym śpiewy liturgiczne. Dziękujemy ks. Marcinowi, młodzieży oraz panu Markowi Łabno za przygotowanie „Ciemnicy” i „Grobu Bożego”.
4. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego i święto patronalne Caritas. O godz. 9.00 będzie Msza św. z kazaniem dla dzieci.
5. W naszym kościele od wielu lat transmitowana jest Msza św. przez diecezjalne radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. W ostatnim czasie radio to czyni gruntowny remont swojego wnętrza i wymienia potrzebną aparaturę na nową. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia, po każdej Mszy św. ofiarą do puszek, będzie można wesprzeć modernizację naszej diecezjalnej rozgłośni. W tym dniu kazania wygłosi ks. Marcin Gryzło – kierownik anteny radia i opiekun Klubu Dobrze Nastawionych.
6. Naszym Parafianom, wszystkim gościom i sympatykom, którzy przeżywają Wielkanoc w naszej parafii składamy serdeczne życzenia:

Przeszliśmy drogę na paschalny szczyt.
Chrystus przyniósł nam paschalną radosną Dobrą Nowinę.
Nakreślił naszą drogę – do końca.
Nadał sens naszym trudom i zmaganiom.
Niech Zmartwychwstały Chrystus, który odsunął kamień od grobu pomaga nam w tym, abyśmy odsuwali to, co zamyka nasze serca na Boga,
abyśmy je otwierali na oścież na Jego łaskę, Jego paschalne dary.
Niech Jezus Zwycięski, Dobry Pasterz i niezawodny Dawca życia wiecznego będzie naszą mocą, siłą i światłem na drogę naszego życia.
Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Teraz możemy już powtórzyć wezwanie:
„Chrystus zmartwychwstał – Alleluja!
Prawdziwie zmartwychwstał – Alleluja!”