1. Niedziela Zmartwychwstania rozpoczyna Oktawę i Okres Wielkanocy w Kościele. Dziś zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30.
2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy świętych będzie jak w każdą niedzielę.
3. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w liturgii Wielkiego Tygodnia. Składamy podziękowanie panu Kazimierzowi - kościelnemu, panu Damianowi – organiście, pani Krystynie, służbie liturgicznej, zwłaszcza ceremoniarzom, wszystkim, którzy czytali słowo Boże, wykonującym śpiewy liturgiczne. Dziękujemy ks. Marcinowi, młodzieży oraz panu Markowi Łabno za przygotowanie „Ciemnicy” i „Grobu Bożego”, a także paniom z Caritas za pracę na rzecz potrzebujących.
4. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego i święto patronalne Caritas. O godz. 9.00 będzie Msza św. z kazaniem dla dzieci.
5. Naszym Parafianom, wszystkim gościom i sympatykom, którzy przeżywają Wielkanoc w naszej parafii składamy serdeczne życzenia:
Jezus Chrystus, który odzyskał dla nas życie wieczne,
niech sprawia, by to co w nas przygasło - rozświetliło się na nowo,
To, co uśpione znów się odrodziło.
Niech tajemnica Zmartwychwstania Chrystusa
świętowana w liturgii przenika nasze codzienne życie,
napełnia Was pokojem i miłością.
Niech Jezus zwycięski opromienia Wasze życie osobiste i rodzinne, wszystkie plany i zamierzenia.