1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w tym miesiącu odprawiane są codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy wiernych, w tym grupy modlitewne oraz rodziców z dziećmi.
2. Jutro przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. będzie taki jak w niedzielę.
3. W najbliższym tygodniu dzieci komunijne będą przeżywały Biały Tydzień.
4. W czwartek przypada święto Apostołów św. Filipa i Jakuba, w sobotę przypada Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji.
5. W pierwszy piątek na godz. 15.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, podczas której będzie koronka do miłosierdzia Bożego i modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele.
W pierwszy piątek księża udadzą się do chorych. Od godz. 16.00 będzie spowiedź. W tym dniu zapraszamy na comiesięczne „Spotkanie z Biblią” na godz. 19.00.
6. Obecnie przeżywamy Rok św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Z tej racji w sobotę po Mszy św. wieczornej będzie poświęcenie figury św. Józefa, która znajduje się przy bocznym wejściu do kościoła. W tym dniu po nabożeńśtwie majowym będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca, zaś na Mszę św. na godz. 18.00 zapraszamy rodziny, szczególnie ojców, a także grupy modlitewne z naszej parafii.

7. Za tydzień w niedzielę Msza św. o godz. 9.00 zostanie odprawiona za śp. ks. Prałata Stanisława Gurgula z okazji imienin.