1. Dziś nieszpory będą o godz. 17.30.
2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła – w poniedziałek przypada święto św. Katarzyny ze Sieny, we czwartek wspomnienie św. Atanazego, w sobotę św. Floriana.
3. W środę 1 maja rozpoczniemy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy do uczestnictwa dzieci,  młodzież i dorosłych. Zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca będzie w tym dniu po nabożeństwie majowym.
4. W piątek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze św. będą według porządku niedzielnego. Przed pierwszym piątkiem miesiąca księża udadzą się do chorych w umówionym czasie.
5. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.
6. W sobotę Apel maryjny będzie o godz. 19.00.
7. Za tydzień w niedzielę 5 maja, w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii św. dzieci z klasy III szkoły podstawowej podczas Mszy św. o godz. 12.00. Rocznica komunii dla dzieci z klasy IV będzie za dwa tygodnie, w niedzielę 12 maja o godz. 9.00 podczas Mszy św. dla dzieci.
8. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych.