1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 17.30.
2. Od dziś w parafii św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej trwa Tydzień Fatimski. Program odpustu jest zamieszczony przed kościołem. Nasza parafia zaproszona jest na czwartek na Mszę św. na godz. 18.00.
3. Jutro przypada Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona diecezji. Od jutra dzieci komunijne będą przeżywały Biały Tydzień.
4. We środę będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca po nabożeństwie majowym.
5. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.
6. Twórczy Klub Seniora zaprasza na wernisaż wystawy „Oto Matka...”, który odbędzie się we wtorek 9 maja o godz. 18.00 w galerii Klubu Inteligencji Katolickiej w Tarnowie. Autorzy przedstawiają kilkadziesiąt wizerunków Matki Bożej jako wotum wdzięczności  za otrzymane łaski i dotychczasową opiekę, równocześnie dziękują swoim mamom za dar życia i wychowania. Wystawa będzie czynna do końca czerwca w godzinach otwarcia Klubu.
8. W ostatnim tygodniu odszedł od nas śp. Oskar Astri. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…