1. Zapraszamy dziś na gorzkie żale na godz. 16.30.

2. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.30. W tym dniu o godz. 19.00 będzie spotkanie Parafialnego Oddziału Caritas w dolnym kościele. Do skarbony św. Antoniego, która znajduje się przy bocznym wejściu do kościoła możemy złożyć datek na bony żywnościowe dla potrzebujących na święta jako jałmużnę wielkopostną.

3. We czwartek 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 18.00 możemy podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego. Przed tą uroczystością codziennie o godz. 12.00 odprawiana jest modlitwa w intencji obrony życia poczętego.

4. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 droga krzyżowa.

5. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm będzie podczas każdej Mszy św. Na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci. Za każdą palmę wykonaną własnoręcznie przez dzieci przewidziana będzie niespodzianka.

6. Za tydzień po południu od godz. 14.00-18.00 będzie wielkopostna spowiedź parafialna. Przerwa w spowiedzi będzie od 16.00-16.30.

7. Dziś po Mszy św. przed kościołem możemy nabyć najnowszy tom
z kazaniami ks. Prof. Michała Hellera, które wygłosił w naszym kościele pt. „Gdy rozerwą się więzy czasu”, w cenie 30 zł.

Możemy także nabyć baranki wielkanocne i paschaliki, za które umowna ofiara wynosi 6 zł, a która będzie przeznaczona na cele charytatywne, jakie prowadzi Caritas.

9. W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty do wieczności
śp. Marian Lewicki oraz Irena Kuklińska. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…